Новини

Спортсменка з Дніпра виборола “бронзу” на змаганнях зі спортивної гімнастики в Словенії

Єлизавета Губарева з Дніпра виборола бронзову медаль на етапі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики у Словенії.

946Переглядів

Етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики проходив 1-2 червня у словенському місті Копер.

Єлизавета Губарева посіла третє місце та отримала бронзову медаль у вправах на брусах. Вона набрала 13.200 бала.

Про це повідомили у Відділенні НОК України у Дніпропетровській області.

Там також зазначили, що у перший день змагань у Словенії українські спортивні гімнасти здобули 5️ медалей. У другий день українці боролися за нагороди у вправах на паралельних брусах та поперечині у чоловіків, а також у вільних вправах та на колоді у жінок.

Раніше “Особи” також писали: “Активісти руху «Гроші на ЗСУ» провели акцію приурочену до Дня захисту дітей”.

1 коментар

Залишити відповідь