Етап Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики проходив 1-2 червня у словенському місті Копер.
Єлизавета Губарева посіла третє місце та отримала бронзову медаль у вправах на брусах. Вона набрала 13.200 бала.
Про це повідомили у Відділенні НОК України у Дніпропетровській області.
Там також зазначили, що у перший день змагань у Словенії українські спортивні гімнасти здобули 5️ медалей. У другий день українці боролися за нагороди у вправах на паралельних брусах та поперечині у чоловіків, а також у вільних вправах та на колоді у жінок.
Раніше “Особи” також писали: “Активісти руху «Гроші на ЗСУ» провели акцію приурочену до Дня захисту дітей”.




















1 коментар