Крім того, українські захисники та захисниці отримали 19 сітних знарядь лову загальною довжиною 1738 метрів для виготовлення з них маскувальних сіток.
Про це повідомили рибоохоронці Дніпропетровщини у Facebook.
Усі ці знаряддя були передані під час проведення утилізації заборонених знарядь лову.
Наприкінці травня працівники Дніпропетровським рибоохоронним патрулем знищили 491 од. заборонених знарядь лову, а саме: сітки, раколовки, «екрани», «павуки», ятері, драчі, ости, остроги, гарпуни. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 1 025 метрів.
Знищення відбулося за участі представників Соборного відділу державної виконавчої служби м. Дніпро, Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області та Дніпровської міської ради.
Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників відповідно до рішень судів і згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна.
Ліквідація здійснювалася шляхом приведення заборонених знарядь лову у непридатність – рубанням та різанням.
Додамо, процес знищення та передачі заборонених знарядь лову здійснюється відповідно до постанови КМУ від 25.08.1998 року № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави і розпорядження ним».
Раніше “Особи” також сповіщали: Для рибалок Дніпропетровщини створили додаток з нормами та об’ємами вилову риби: як завантажити.























