За словами медикині, до Межівської підстанції надійшов виклик до 16-річного юнака, який скаржився на біль у нозі.
Про це повідомляє медикиня Світлана Зайчикова у Facebook.
Хлопець випадково наступив на змію під час прогулянки. Місце укусу що спричинило сильно почервоніло. Медики надали хлопцю необхідну допомогу та доставили його до реанімаційного відділення лікарні у Дніпрі. Наразі він перебуває під наглядом лікарів.
«Знеболення, асептична пов’язка, іммобілізація кінцівки, в/в крапельна інфузія, вводяться всі необхідні мед. препарати. Дитина оглядається лікарем-педіатром Межівської лікарні і з подальшим наданням медичної допомоги бригадою госпіталізована в реанімаційне відділення медзакладу в Дніпрі», – розповіла лікар.
Зазначається, що нині спостерігається підвищена активність плазунів, тому варто бути обережними під час прогулянок на природі.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі трирічна дитина випала з десятого поверху: поліція розпочала провадження.



















