Поціновувачів історії та старовинних предметів чекають нові виставки.
Про це повідомляє Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького у Facebook.
“Сьогодні у музеї відбулася важлива подія – пройшло засідання Фондово-закупівельної комісії музею”, – зазначили в повідомленні.
А отже, колекція музею поповнилася:
- предметами, які відображають історію санітарно-гігієнічної справи нашого краю;
- сувенірною продукцією часів Євро-2012 (поностальгуємо за тими часами);
- документами та фотографіями з родинних архівів мешканців нашого міста – дуже багато табелів, атестатів, посвідчень про кваліфікаційну підготовку, а отже, маємо перспективу виставки з історії шкільництва;
- наборами листівок початку ХХ ст.;
- предметами опішнянської та косівської кераміки та васильківської майоліки (так, це саме тієї, що півник з Бородянки) та коломийськими писанками.
Раніше “Особи” також сповіщали: В історичному музеї Дніпра презентують унікальну мозаїку часів Київської Русі.






























