Немовля за висновками лікарів повністю здорове.
Про повідомляє Суспільне, з посиланням на інформацію генерального директора медзакладу Сергія.
“Сім кілограмів ваги, 61 сантиметр зросту. І, на жаль, з записками (її — ред.) залишили. Ми сьогодні з соціальними службами вирішимо, що буде далі. Хочемо, щоб вона попала в гарні руки”, — каже він.
Представники медзакладу кажуть, що такий інцидент у лікарні стався вперше. Ймовірно, це пов’язано з тим, що медична установа має пологове відділення, яке б на думку тих, хто залишив немовля, могло б забезпечити належне піклування.
Раніше “Особи” також сповіщали: Смерть дев’ятирічної дівчинки з Павлограда у Німеччині: нові деталі справи.



















