Новини

У Дніпрі наступного тижня відключать воду боржникам у трьох районах міста

З 17 по 21 червня фахівці КП “Дніпроводоканал” проводитимуть тимчасове відключення каналізації для абонентів, які мають заборгованість перед підприємством.

448Переглядів

Наступного тижня бригади по відключенню працюватимуть в Амур-Нижньодніпровському, Шевченківському та Дніпровському районах міста.

Про це повідомляє  сайт водоканалу.

Відключення відбудеться як для боржників приватного сектору, так і для багатоквартирних будинків.

Мешканці приватного сектору цих трьох районів заборгували за водопостачання 1 270 162,52 грн.

В Амур-Нижньодніпровському районі мешканці багатоквартирних будинків заборгували підприємству 629 833,82 грн.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі мешканці пошкодженого будинку чекають на ремонтні роботи (відео).

Залишити відповідь