За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, вночі збили десять “шахедів” над Дніпропетровщиною та Запорізькою областю.
Один з них – у Дніпровському районі знищив підрозділ ПвК “Схід”.
Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА.
Але російська атака не минулася без наслідків. За словами Лисака, були пошкоджені 3 приватні будинки та 2 авто. Сталася пожежа, яку оперативно загасили.
Також ворог продовжував бити по Нікопольщині артилерією та дронами-камікадзе.
Гучно було в райцентрі та Марганецькій громаді. Понівечені п’ятиповерхівка, 6 приватних осель і лінія електропередач.
Загиблих і постраждалих там наразі немає. Чого не скажеш про обстріли, які сталися минулого дня.
17 червня від артобстрілу Нікополя постраждало троє людей. Серед потерпілих три жінки: 71-річна, 44 та 86 років. Вони в лікарні в стані середньої тяжкості. . Всім пацієнтам надали меддопомогу. Лікуватимуться амбулаторно.
Гатив по місту агресор і дронами-камікадзе. А ще – по Марганецькій громаді. На її територію також скидав боєприпаси з БпЛА.
Пошкоджене харчове та промислове підприємства, 12 приватних будинків, 4 господарські споруди, 7 вантажівок і 2 легковики, лінія електропередач.
Лисак оприлюднив кілька фото пошкоджень та руйнувань з Нікопольського району.
Раніше “Особи” також інформували: Нічна атака росіян: над Дніпропетровщиною збили 5 “шахедів”.























