Містяни звертаються до департаменту екологічної політики щодо утилізації сміттєзвалищ. Такі заявки обробляються спільно з представниками районних адміністрацій. За два місяці ліквідовано вже 16 стихійних сміттєзвалищ. Місцевих мешканців закликають укладати договори з офіційним перевізником та стежити за санітарним станом прилеглих територій.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
Вчора, 17 червня, сміттєзвалище прибрали на бульварі Зоряному в Шевченківському районі, об’єм якого був 180 куб.м. Залучили бригаду комунальників і техніку: фронтальний навантажувач та 2 самоскиди.
Щодо ліквідації сміттєзвалищ можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.
Раніше “Особи” також писали: “«Квартира здригнулася»: жителі багатоповерхівки Дніпра повідомляють про обрив ліфта”.



















