Новини

Постраждала людина: окупанти обстріляли Нікопольщину

Вночі ворог атакував Мирівську громаду та Нікополь.

327Переглядів

Окупанти атакували Нікопольщину з артилерії та дронами-камікадзе. У Мирівській громаді пошкоджена лінія електропередач. Люди не постраждали.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

У Нікополі внаслідок обстрілу постраждала 66-річна жінка. Її в стані середньої тяжкості госпіталізували до лікарні.

Також у місті пошкоджені дві 2 будівлі медзакладу, 15 осель, 14 господарських споруд, магазин і два авто. Зачепило лінії електропередач й газогони. Зруйновано приватний будинок, господарська споруда і теплиця.

Раніше “Особи” також писали: “Постраждали три людини: поліція фіксує наслідки обстрілів Нікопольщини та Кривого Рогу”.

Залишити відповідь