Новини

Васильківська громада отримала сучасний сміттєвоз від програми DOBRE

Васильківська громада, що на Синельниківщині, отримала сучасний сміттєвоз. Він в користування місцевому комунальному підприємству, яке займається вивезення твердих побутових відходів.

299Переглядів

Комунальна машина нова та потужна. Її вартість – 4,5 млн грн.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація.

«Міжнародні партнери надали нову техніку. Транспорт потужний і стане в нагоді. Впевнений, завдяки такому підсиленню наше підприємство зможе охопити послугою ще більше територій. Відтак, й попередити появу у громаді стихійних сміттєзвалищ. А це позитивно для людей та навколишнього середовища», – зазначив очільник Васильківської громади Сергій Павліченко.

Придбали сміттєвоз за проєктом, який фахівці від місцевої влади розробили у співпраці з експертами DOBRE. Він став частиною міжнародної ініціативи, що реалізується Global Communities та фінансується USAID.

Раніше “Особи” також сповіщали: Перещепинська громада Дніпропетровщини розпочинає співпрацю із Нідерландами.

Залишити відповідь