Комунальна машина нова та потужна. Її вартість – 4,5 млн грн.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація.
«Міжнародні партнери надали нову техніку. Транспорт потужний і стане в нагоді. Впевнений, завдяки такому підсиленню наше підприємство зможе охопити послугою ще більше територій. Відтак, й попередити появу у громаді стихійних сміттєзвалищ. А це позитивно для людей та навколишнього середовища», – зазначив очільник Васильківської громади Сергій Павліченко.
Придбали сміттєвоз за проєктом, який фахівці від місцевої влади розробили у співпраці з експертами DOBRE. Він став частиною міжнародної ініціативи, що реалізується Global Communities та фінансується USAID.

Раніше “Особи” також сповіщали: Перещепинська громада Дніпропетровщини розпочинає співпрацю із Нідерландами.



















