Новини

Шахраї з Кривого Рогу ошукали українців на півмільйона гривень за схемою “ваша дитина у біді”

У Кривому Розі діяли два шахрайські угрупування, які видурили понад 550 тисяч гривень в українців.

293Переглядів

Організували шахрайські схеми дві мешканки Кривогу Рогу 39-ти та 43-х років та залучили ще сімох осіб, зокрема і двох своїх дітей. Вони телефоном повідомляли батькам від імені поліції, що їхня дитина побила іншу і аби “закрити справу” просили скинути на картку гроші: від 5 000 до 75 000 тисяч гривень. В цей час слухавку брав інший учасник злочинної групи, який виконував роль «дитини» та просив допомоги. Так вони ошукали 19 жителів з різних регіонів країни та отримали понад 550 тисяч гривень.

Про це повідомили в ДБР Національної поліції.

Правоохоронці провели слідчі дії за місцями мешкання фігурантів на території Кривого Рогу. Вилучили 25 мобільних телефонів, банківські карти, комп’ютерну техніку, чорнові записи, автомат Калашникова та набої до нього.

Усім учасникам угруповань нині повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Прокурори Харківської обласної прокуратури готують клопотання про обрання їм запобіжних заходів. Продовжуються заходи з встановлення повного кола потерпілих та інших осіб, що можуть бути причетні до шахрайства.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі чоловік ходив з автоматом по дитячому майданчику”.

Залишити відповідь