Новини

У Павлограді Знаками Пошани посмертно нагородили 17 захисників

На честь Дня Конституції України у Павлограді вшанували загиблих захисників.

571Переглядів

Під час урочистості, присвяченої Дню Конституції України, у Павлограді оголошено про нагородження Знаками Пошани «За заслуги перед громадою» (посмертно) захисників України загиблих/померлих під час виконання бойових завдань, спрямованих на відсіч й стримування збройної агресії.

Про це повідомляє Telegram-канал Павлоград Офіційний.

Оприлюднено список нагороджених:

  • Антіпов Андрій Олександрович;
  • Бабенко Едуард Олександрович;
  • Бережний Микола Юрійович;
  • Івановський Михайло Геннадійович;
  • Козорог Андрій Сергійович;
  • Котенко Сергій Олександрович;
  • Мєлов Іван Геннадійович;
  • Мостюков Олексій Геннадійович;
  • Недвига Олексій Віталійович;
  • Недоступ Сергій Олексійович;
  • Огли Роман Качарович;
  • Панченко Микола Анатолійович;
  • Плющов Володимир Петрович;
  • Сабодаш Олександр Юрійович;
  • Середа Андрій Сергійович;
  • Скляров Олександр Володимирович;
  • Юрченко Андрій Єгорович.

Нагороди будуть вручені родинам героїв.

Крім того, різні відзнаки сьогодні у Павлограді отримали учасники бойових дій, військовослужбовці, рятівники, спортсмени та представники громадських організацій отримали відзнаки міського голови.

Під час відзначення Дня Конституції міський голова разом з військовими та членами родин загиблих захисників поклали квіти до пам’ятної дошки на Алеї Слави та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Раніше “Особи” також інформували: Павлоградські чиновники хочуть нажитися на житлі для ВПО (ВІДЕО).

Залишити відповідь