На місяць вони в середньому встановлюють 240 нових базових станцій.
Про це йдеться в повідомленні міністра цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram.
За останні пів року — рекордні 2 295+ у понад 300 населених пунктах, – зазначає Федоров.
У травні Мінцифра разом із партнерами представила стратегію розвитку електронних комунікацій до 2030 року. Одна з ключових цілей — 98% населення до 2030 року мають мобільний зв’язок та широкосмуговий доступ до інтернету. Зараз цей показник на рівні 91%.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі тролейбуси оснащують акумуляторами, аби вони змогли проїхати 20 км без контактної мережі.



















