Новини

За пів року в Україні встановили рекордну кількість базових станцій мобільного зв’язку

В Україні за останні пів року мобільні оператори встановили рекордну

207Переглядів

На місяць вони в середньому встановлюють 240 нових базових станцій.

Про це йдеться в повідомленні міністра цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram.

За останні пів року — рекордні 2 295+ у понад 300 населених пунктах, – зазначає Федоров.

У травні Мінцифра разом із партнерами представила стратегію розвитку електронних комунікацій до 2030 року. Одна з ключових цілей — 98% населення до 2030 року мають мобільний зв’язок та широкосмуговий доступ до інтернету. Зараз цей показник на рівні 91%.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі тролейбуси оснащують акумуляторами, аби вони змогли проїхати 20 км без контактної мережі.

Залишити відповідь