Новини

На Дніпропетровщині протягом доби вогонь знищив понад 41 га природних екосистем

На Дніпропетровщині триває період надзвичайної пожежної небезпеки, тож рятувальники продовжують свою щоденну боротьбу із загораннями, які виникають через необачні дії населення або навмисні підпали.

229Переглядів

Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили 50 виїздів для ліквідації займань на відкритих територіях.

Ліквідовано 2 пожежі на сільгоспугіддях, 41 займання сухої рослинності та 7 пожеж, де осередком було сміття.

Про це повідомляє Головне Управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Загальна площа знищених вогнем екосистем склала понад 41 га.

Тож, вкотре нагадуємо про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час перебування на природі та при проведенні господарських робіт:

–        не розводьте багаття у необладнаних місцях та не залишайте вогонь без нагляду;

–        не спалюйте суху рослинність та сміття;

–        не кидайте непогашені недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку;

–        не дозволяйте дітям бавитися з вогнем.

Якщо ви помітили займання на відкритій території – негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Раніше “Особи” також сповіщали: Збитий дрон, пожежа, обстріли Нікопольщини: як минула ніч у Дніпропетровській області.

Залишити відповідь