Новини

У Дніпрі завершують демонтаж зруйнованих квартир у будинку, в який влучив “шахед” 23 лютого

У Дніпрі завершують демонтувати повністю зруйновані квартири у багатоповерхівці, в яку 23 лютого влучив “шахед”, і скоро почнуть його відновлювати.

474Переглядів

23 лютого ворожий “шахед” влучив у 9-типоверховий будинок на вулиці Енеїди. Тоді було повністю зруйновано 4 квартири, ще 4 квартири — в аварійному стані. Після завершення демонтажу верхніх поверхів, багатоповерхівку почнуть відбудовувати.

Про це розповів начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець, повідомили в міській раді.

«Два із чотирьох під’їздів частково зруйновані. У двох під’їздах, які не постраждали, продовжують проживати люди. Комунікації туди підведені. У двох під?їздах, які зазнали руйнацій, закінчують демонтаж верхніх поверхів. Йдеться зокрема про 9-й, 8-й та частково 7-й поверхи. Після цього буде детальна перевірка технічним експертом стану тримальних конструкцій. Далі вже розпочнемо відновлення квартир, тобто їх цілком відбудують. До кінця року плануємо усе зробити. Нині мешканці двох відселених під?їздів отримують матеріальну допомогу від міста на винаймання житла. Відновлення будинку відбувається цілком коштом міського бюджету», — розповів начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Голова правління пошкодженого будинку ОСББ Галина Голубятникова також додала, що спочатку були проведені усі підготовчі роботи. Потім, у травні, взялися до розбирання зруйнованих квартир. Квартира жінки була повністю зруйнована.

«Моя на 9-му поверсі була — від неї нічого не залишилось. З травня почали розбір. Гарні темпи, бригади оперативно працюють. Дуже вдячні працівникам, які з розумінням ставилися: мешканців вцілілих квартир запускали винести речі. Зараз вже на завершальному етапі розбір. Далі відновлюватимуть будинок. Вдячні місту, що не полишили нас сама на сам з бідою і допомагають з усім. Із нетерпінням чекаємо на повернення до свого дому», — каже Галина Голубятникова.

Мешканка відселеної частини будинку Надія Колода розповіла, що її квартиру сильно затопило і зараз вона з родиною винаймає оселю неподалік.

«Моя квартира вціліла, але її сильно затопило, через те, що тоді гасили пожежу. Зараз із сином і онуком винаймаємо квартиру. Місто щомісяця виплачує матеріальну допомогу на це. Дуже вдячні за таку поміч. Звісно, дуже очікуємо на повернення у своє житло. Вдячні, що місто потурбувалося і відновлює наш будинок!», – розповіла Надія Колода.

Нагадаємо, 23 лютого у Дніпрі російський “шахед” влучив у багатоповерхівку на вулиці Енеїди, 26. На жаль, загинуло двоє осіб. Також постраждали 72 оселі першого та другого під’їздів.  У  лютому міський голова Дніпра Борис Філатов сказав, що оскільки цей будинок цегляний, а не панельний, то його відновлять швидко і з мінімальним ремонтом.

Раніше “Особи” також писали: “Збиті ракети та обстріли Нікопольщини: як минула ніч у Дніпропетровській області”.

Залишити відповідь