Великомихайлівська громада Дніпропетровської області отримала два мікроавтобуси. Це частина проєкту U-LEAD with Europe. Phase II.
Про це повідомляє ДніпроОВА.
Нові Renault Master будуть використовувати на соціальних маршрутах. Безкоштовно перевозитимуть старших людей та з інвалідністю.
«Допомога дуже доречна для нас. Адже ми маємо дбати про безпеку та комфорт наших мешканців. Забезпечувати якісну транспорту логістику», – зазначив очільник Великомихайлівської громади Євген Фісак.
Автобуси будуть розвозити місцевих мешканців із віддалених сіл.
Нагадаємо, раніше “Особи” також писали: Керівники обласних лікарень Дніпропетровщини долучилися до Конференції з міжнародного партнерства.



















