Новини

Великомихайлівській громаді на Дніпропетровщині передали два нові мікроавтобуси

Ця громада Синельниківського району входить до зони можливих бойових дій.

304Переглядів

Великомихайлівська громада Дніпропетровської області отримала два мікроавтобуси. Це частина проєкту U-LEAD with Europe. Phase II.

Про це повідомляє ДніпроОВА.

Нові Renault Master будуть використовувати на соціальних маршрутах. Безкоштовно перевозитимуть старших людей та з інвалідністю.

«Допомога дуже доречна для нас. Адже ми маємо дбати про безпеку та комфорт наших мешканців. Забезпечувати якісну транспорту логістику», – зазначив очільник Великомихайлівської громади Євген Фісак.

Автобуси будуть розвозити місцевих мешканців із віддалених сіл.

Нагадаємо, раніше “Особи” також писали: Керівники обласних лікарень Дніпропетровщини долучилися до Конференції з міжнародного партнерства.

Залишити відповідь