Унікальну операцію провели 18-річному Дмитру з Кривого Рогу. Він став першим дорослим, якому в області зробили трансплантацію кісткового мозку. Хлопець майже рік боровся проти саркоми Юінга. Рак уразив грудну клітину та частково ребра. Позаду вісім хіміотерапій та складне хірургічне втручання.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
Лікарі зробили неможливе: видалили кістки, які зачепила хвороба, і встановили металоконструкцію. Її виготовили з кропіткими прорахунками, аби життя було комфортним і без болю.
Попри хворобу Дмитро закінчив перший курс університету та мріє стати хірургом-онкологом.
“Допомагала хлопцю мультидисциплінарна команда. Яка каже про себе – «не боги», але творить дива. Натхненний роботою профі й сам Дмитро проявив неабияку стійкість. Не тільки подолав недугу, а й закінчив перший курс вишу. Не пропускав жодного дня, бо прагне рятувати. Вчиться на медика і вже визначився – будь-що стане хірургом-онкологом. Адже є, на кого рівнятися”, – додав Сергій Лисак.
Раніше “Особи” також писали: “«Дніпропротез» залишається у державній власності: другий аукціон відмінили”.






















