Фахівці вибухотехнічної служби попередньо встановили, що у квартирі вибухнув боєприпас – на місці загинули двоє чоловіків та травмувалася жінка.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
На місці вибуху працювала слідчо-оперативна група з Криворізького РУП та поліцейські управління вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області.
Попередньо правоохоронці встановили, що боєприпас вибухнув у шафі, коли в помешканні перебували люди. В результаті смертельні травми отримав 48-річний власник квартири та його товариш 1974 року народження, який прийшов того дня в гості. Співмешканка загиблого власника квартири отримала тілесні ушкодження. Наразі вона перебуває у лікарні.
За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за п. 1 ч. 2 ст. 115 (нещасний випадок) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють всі обставини події, а також походження боєприпасу.
Закликаємо громадян у разі виявлення предметів та речей, що можуть нести небезпеку, негайно повідомляти поліцію, не наближатися до них та не брати їх до рук, – зазначають у нацполіції.
Раніше “Особи” також повідомляли: Сестра очільника Нацполу торгує паливом із компаніями, які фігурують у кримінальних справах поліції: розслідування.



















