Наявність укриттів — головна умова, аби діти повернулися до офлайн навчання. Саме тому в області відремонтували вже 39 шкільних укриттів. Ще майже 30 — в роботі. Десятки планують привести до ладу. Фінансуватимуть оновлення з обласного та державного бюджетів.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Поки у дітей літні канікули, дорослим час подбати про підготовку до нового навчального року. У переліку нагального – створення безпечного середовища. Адже прагнемо максимально повернути учням Дніпропетровщини офлайн навчання. Головна умова для цього – наявність укриттів», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Він додав, що область, як і минулого року, втілюватиме окремий проєкт з облаштування укриттів. Їх планують оновлювати за гроші державної субвенції та громад. Модернізувати збираються 9 об’єктів на п’яти територіях.
Відремонтоване укриття вже працює у одному з навчально-виховних комплексів Дніпра. Ремонт сховища зробили місцевим коштом. Туди провели всі необхідні комунікації. Там є тепла вода, душова, телевізор, медпункт і куточок психологічного розвантаження. Укриття розраховане на 170 людей.
Раніше “Особи” також писали: “Дитину з «Охматдиту» доглядають у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я”.






















