Новини

У Дніпрі чоловік вбив сусіда у гуртожитку і втік

У Дніпрі сталося вбивство у одному з гуртожитків Соборного району міста.

192Переглядів

Злочин стався 14 липня. У гуртожитку чоловік під час конфлікту вбив свого сусіда. Після цього нападник втік та переховувався у покинутій будівлі. Тіло загиблого наступного дня виявив сусід по кімнаті та повідомив про це поліції. Правоохоронці розшукали винного.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Нападником виявився 40-річний місцевий мешканець. 16 липня йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. За вчинений злочин чоловіку загрожує до 15 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпряни підпалювали квартири мешканців у Запоріжжі”.

Залишити відповідь