Новини

Синельникове залишилося без води через аварію на магістральній мережі

Синельникове на Дніпропетровщині залишилося без водопостачання через аварію на магістральній мережі, що належить підприємству “Дніпро — Західний Донбас”.

400Переглядів

Про відновлення роботи водопровідної насосної станції №3 КП “Дніпро — Західний Донбас” буде повідомлено додатково.

Про це повідомляє  КП “Синельниківський міський водоканал”.

За повідомленням водоканалу Синельникового, аварійна ситуація виникла на магістральній мережі діаметром ДУ 1200 мм.

“Водопостачання буде припинене до моменту ліквідації аварії. Орієнтовний час завершення аварійно-відновлювальних робіт – 23 липня 2024 року о 20:00, з можливим додатковим часом на заповнення системи”, – зазначили у КП “Синельниківський міський водоканал”.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпрі продовжують відключати водопостачання боржникам.

Залишити відповідь