Новини

На Дніпропетровщині чоловік напав із ножем на відвідувачів бару

У Кам’янському на Дніпропетровщині чоловік із ножем увірвався до бару та поранив двох відвідувачів.

387Переглядів

До медиків надійшло повідомлення від чергового служби “102” про напад із ножем у Кам’янському.

Про це інформує Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку медикині Лариси Буданцевої.

Чоловік увірвався до пивного бару та почав завдавати поранення відвідувачам. Внаслідок інциденту постраждали двоє чоловіків. На місце події виїхали дві бригади швидкої медичної допомоги.

Постраждалих 40-річних чоловіків рятували на місці. Перший чоловік отримав множинні різані рани шиї, грудної клітки, живота та лівого передпліччя, що призвело до геморагічного шоку. Другий – різані рани правого плеча та правого стегна.

“Медичні працівники оперативно зупинили кровотечу, наклали асептичні пов’язки та провели інфузійну терапію. Постраждалих терміново шпиталізували до Кам’янської лікарні швидкої медичної допомоги. Робота медичних бригад була високо оцінена за швидкість і професіоналізм”, – зазначили в дописі.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кам’янському затримали 49-річного чоловіка, який з ножем напав на містянина.

Залишити відповідь