Новини

Вночі над Дніпропетровщиною збили “шахед”, а ворог знову обстрілював Нікопольський район

Цієї ночі ворог атакував Україну "шахедами", один з них збили над Дніпропетровщиною.

381Переглядів

Вночі підрозділ ПвК “Схід” знищив над областю ворожий шахед.

Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.

За повідомлення Повітряних сил ЗСУ, загалом цієї ночі росіяни задіяли для атаки 23 “шахеди”, з яких збито 17. Більшість шахедів збили над Одещиною.

Крім того, протягом  минулої доби та цієї ночі Силами оборони на різних напрямках знищено 8 розвідувальних безпілотників противника: 4 – “Zala”, 2 – “Supercam”, 2 – “Орлан-10”.

Вчора протягом дня Нікопольщина здригалась від ворожих атак. Агресор застосував пів десятка дронів-камікадзе, здійснив два артобстріли.

Гучно було у Нікополі, Марганецькій, Покровській громадах. У Марганці були поранені троє підлітків. На щастя, їхньому життю нічого не загрожує.

Пошкоджені два приватні будинки, сільськогосподарське підприємство. Загинуло 100 свійських птахів.

Ввечері агресор ще поцілив десятком артснарядів по Марганецькій громаді.

Обстріли району росіяни поновили і з самого ранку. По Нікополю вдарили дронами-камікадзе. Обстріляли місто й з важкої артилерії.

Люди наразі неушкоджені. Повідомляють про пошкодження 3 приватних будинків і стількох же господарських споруд, а також гаражу, лінії електропередач та газогону.

Раніше “Особи” інформували: У Нікополі через ворожий обстріл сталася пожежа на автостоянці.

Залишити відповідь