Новини

16 громад Дніпропетровщини долучилися до міжнародного проєкту з покращення доступу до первинної меддопомоги

16 громад Дніпропетровщини приєдналися до проєкту від USAID для покращення доступу мешканців до первинної медичної допомоги. У населених пунктах проаналізують стан та потреби місцевої системи охорони здоров’я.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100
244Переглядів

У населених пунктах проаналізують стан та потреби місцевої системи охорони здоров’я.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

«Наше місто стало учасником програми. Центр первинної медико-санітарної допомоги, управління праці та соцзахисту розпочали роботу з партнером. Тепер лікарі зможуть пройти навчання. А ще – заклад отримає необхідне обладнання», –зазначила медичний директор Людмила Пороховниченко.

Долучилася також Васильківська, Іларіонівська, Межівська, Першотравенська, Петропавлівська, Покровська, Раївська та Синельниківська громади. А ще – Марганецька, Нікопольська, Покровська, Томаківська, Глеюватська, Новопільська і Широківська.

В лікарнях планують запровадити мультидисциплінарний підхід у наданні послуг, розширити повноваження медсестер та закупити медичне та офісне обладнання. А ще – будуть навчати фахівців фінансовій та юридичній грамотності, підвищувати їх професійні компетенції.

Проєкт USAID реалізується за фінансування уряду США.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі переселенки можуть отримати будівельні професії: як долучитися.

Залишити відповідь