Подія сталася 24 липня близько 21:00 на вулиці Набережна Перемоги. Там на проїзній частині дороги між 25-річним водієм автомобіля BMW та 30-річним мотоциклістом стався конфлікт. Під час суперечки керманич машини розпилив газовий балон, а потім вистрелив у чоловіка. Його було поранено.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
На місце приїхали правоохоронці, які вилучили пістолет та стріляні гільзи. Водія автівки поліцейські затримали.
25 липня слідчі Дніпровського районного управління поліції повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: “СБУ затримала ділків, які продавали криміналітету трофейні кулемети та вибухівку”.



















