Від початку повномасштабного вторгнення багато з них змінили свої кабінети на фронтові шпиталі. Здобули бойовий досвід. Попри все залишаються відданими своєму покликанню.
Про це написав начальник ДніпроОВА Сергій Лисак у Telegram.
Випуск благодійний. Частина коштів від продажу марки піде на допомогу лікарням, що знаходяться на прифронтових територіях.
За словам Лисака, символічно спецпогашення провели в одному з обласних медзакладів. Запросили головних винуватців урочистої події: лікарів, медичних сестер.
Вони – наші справжні Герої, які заслуговують підтримки і захоплення.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині затримали лікаря-травматолога, який сприяв у наданні групи інвалідності.




























