Вихованці ДЮСШ № 8 та міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту вибороли на змаганнях 19 медалей: 15 золотих медалей, три срібні та одну бронзову.
Про це йдеться на сайті міськради Дніпра.
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное проходив з 20 по 27 липня в Умані.
Раніше “Особи” також сповіщали: Двоє з дніпровських спортсменів припинили змагання на Олімпіаді.




















