Новини

Правоохоронці проводять обшуки у міськраді Дніпра

7 серпня правоохоронці проводять обшуки у міськраді Дніпра.

474Переглядів

Про це повідомляють окремі телеграм-канали та ЗМІ.

Так, за інформацією РБК-Україна, масові обшуки проводять у посадовців міськради в рамках справи про привласнення коштів на ремонтах. Наразі на місці проводяться слідчі дії.

Як пише “Дніпро Оперативний. Війна”, поліція підозрює посадовців міськради у привласнені близько 100 мільйонів гривень.

У пресслужбі міськради Дніпра від коментарів поки що відмовилися, зазначивши, що це — компетенція правоохоронців.

В обласній поліції та обласній прокуратурі, а також регіональному відділенні Державного бюро розслідувань журналістам Суспільного не підтвердили, але й не спростували цю інформацію.

Нагадаємо, раніше “Особи” писали: Повідомлено про підозру посадовим особам Дніпровської міськради.

Залишити відповідь