Злочин був вчинений 11 серпня близько 10.15 у будинку на вулиці Михайла Грушевського.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
Повертаючись додому, власниця квартири побачила, як невідомий виносить через балкон її майно. Жінка одразу викликала на місце правоохоронців.
Обстеживши прилеглу територію, патрульні поліцейські виявили зловмисника. Слідчо-оперативна група встановила особу підозрюваного та затримала 35-річного містянина.
Викрадене майно вилучено та повернуто власниці.
12 серпня слідчі повідомили фігуранту про підозру. В умовах воєнного стану максимальне покарання за квартирну крадіжку – до 8 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині чоловік витрачав кошти з картки своєї 87-річної бабусі.




















