Новини

Що кажуть екологи про забруднення повітря у Дніпрі

Останнім часом мешканці, які живуть у промзоні, скаржаться на забруднення повітря і сморід.

395Переглядів

Дніпряни помічають чорний пил на автівках, випраному одягу, вікнах та скаржаться на погане самопочуття: у деяких болить голова. За їхніми словами,  смог йде із заводів. 

Про це повідомляє “Відкритий”.

Втім екологи на станції моніторингу за останній час суттєвих змін не зафіксували.

«Навіть зараз під час війни певний рівень забрудненості залишається і особливо влітку ми бачимо деяки проблеми, пов’язані з кліматичним подіями, з погодою, скажімо так. Якщо підсумувати, то можна сказати, що зараз ми не спостерігаємо дійсно якихось серйозних негативних змін», –  розповів експерт з екології Олексій Ангурець.

Раніше “Особи” також писали: “В Україні зростає кількість хворих на COVID-19: симптоми захворювання новим штамом FLiRT”.

Залишити відповідь