Новини

На Криворіжжі запустили останню нитку магістрального водогону

На Дніпропетровщині новозбудований магістральний водогін працює на повну потужність.

224Переглядів

В Криворізькому районі запустили останню нитку магістрального водогону “Інгулець – Південне водосховище”, протяжність якої – 26 км.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

Він додав, що усі чотири трубопроводи можуть перекачувати 400 тис кубічних метрів води на добу з Інгульця до Південного водосховища. А далі забезпечувати безперебійною послугою оселі місцевих мешканців.

Сергій Лисак також зазначив, що протягом 11 місяців над будівництвом водогону у три зміни працювали понад 800 людей та півтисячі одиниць техніки.

“Це було дійсно історичне будівництво. За темпами, масштабом. Почате майже одразу після теракту на Каховській ГЕС. Роботи велись у цілодобовому режимі. У три зміни працювало понад 800 людей та півтисячі одиниць техніки. Вдячний Володимиру Зеленському, Офісу Президента та Уряду. За сміливі й своєчасні рішення. Зроблене неможливе. За рекордні 11 місяців втілений проєкт, на який мало б піти декілька років”, – зазначив Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також писали: “У Ляшківській громаді створили першу на Дніпропетровщині добровільну пожежну команду”.

Залишити відповідь