Новини

Школам Дніпропетровщини передали нову партію автобусів

Громадам Дніпропетровщини передали ще 10 шкільних автобусів.

323Переглядів

Це нові автобуси українського виробництва. Машини витривалі, комфортні та оснащені пасками безпеки. Транспорт придбали державним та місцевим коштом.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

“До початку нового навчального року залишилося зовсім трохи. Разом з освітянами робимо все можливе, аби діти з онлайну повернулися за парти.Цьогоріч державним та місцевим коштом придбали сучасні шкільні автобуси. На тому тижні вручили громадам області перші 10. Стільки ж передали і сьогодні”, – зазначив Сергій Лисак.

Він додав, що це не остання партія. Згодом автобуси отримають і інші громади Дніпропетровщини.

Раніше “Особи” також писали: “Двоє дніпровських вчителів увійшли до топ-50 найкращих педагогів України”.

1 коментар

Залишити відповідь