Новини

Над Дніпропетровщиною вночі збили розвідувальний БпЛА та “шахед”

Вночі наші оборонці неба збили над областю 2 ворожих безпілотники - розвідувальний БпЛА та «шахед».

425Переглядів

Захист неба здійснюють оборонці з ПвК «Схід».

Про це на ранок поінформували у ДніпроОВА.

Також, за повідомленням очільника ОВА Лисака, з вечора і до ранку окупанти били по Нікопольщині. Обстріляли з артилерії Покровську та Червоногригорівську громади. Запустили близько десятка снарядів.

На ранок атакували дронами-камікадзе Марганецьку громаду. На щастя, ніхто не постраждав.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

Протягом минулого дня, 18 серпня, ворог майже півтора десятка разів атакував Нікопольщину.  Росіяни били артилерією, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників. Цілили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.

Фото чергових наслідків ворожих обстрілів Нікопольщини

Сталося кілька пожеж, пошкоджені 11 приватних будинків, 7 господарських споруд, ще одна – повністю знищена. Зачепило складську будівлю, підприємство, автомобіль, мотоцикл, 4 лінії електропередачі й стільки ж газогонів, сонячну панель. У Нікополі пошкоджений гараж.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

Раніше “Особи” також писали: Ворог продовжує тероризувати Нікопольщину: потрощені комунальне підприємство та інфраструктура.

Залишити відповідь