Захист неба здійснюють оборонці з ПвК «Схід».
Про це на ранок поінформували у ДніпроОВА.
Також, за повідомленням очільника ОВА Лисака, з вечора і до ранку окупанти били по Нікопольщині. Обстріляли з артилерії Покровську та Червоногригорівську громади. Запустили близько десятка снарядів.
На ранок атакували дронами-камікадзе Марганецьку громаду. На щастя, ніхто не постраждав.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Протягом минулого дня, 18 серпня, ворог майже півтора десятка разів атакував Нікопольщину. Росіяни били артилерією, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників. Цілили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадах.
Фото чергових наслідків ворожих обстрілів Нікопольщини
Сталося кілька пожеж, пошкоджені 11 приватних будинків, 7 господарських споруд, ще одна – повністю знищена. Зачепило складську будівлю, підприємство, автомобіль, мотоцикл, 4 лінії електропередачі й стільки ж газогонів, сонячну панель. У Нікополі пошкоджений гараж.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Раніше “Особи” також писали: Ворог продовжує тероризувати Нікопольщину: потрощені комунальне підприємство та інфраструктура.

























