На підприємствах тепло-, водопостачання регіону створені резервні запаси необхідних матеріалів, обладнання та реагентів.
Про актуальні новини області під час на брифінгу розповів заступник начальника ДніпроОВА Юрій Яндульський.
«Вже декілька місяців йде робота в котельнях, багатоповерхівках, школах, лікарнях. Фахівці перевіряють та лагодять обладнання, теплові мережі. Аби критична інфраструктура у холодну пору року працювала стабільно. Все координують спеціальні штаби – обласний та місцеві», – зазначив Юрій Яндульський.
На підприємствах теплової генерації та водопостачання встановлені генератори різної потужності.
«З обладнанням допомагають благодійні організації, долучається місцеве самоврядування. За програмою відновлення та розвитку регіонів співпрацюємо з Японією. Сформували і передали партнерам перелік потреб в альтернативних засобах живлення», – розповів заступник очільника ОВА.
Він додав, що підтримує область й Агентство США з міжнародного розвитку. Партнери вже передали теплопостачальникам три когенераційні установки. Обладнання наразі монтують.
Такі проєкти у регіоні планують реалізовувати і надалі. Зокрема, з встановлення ще 10 установок. Серед іншого й на промислових підприємствах області.
Минулого тижня у Криворізькому районі запустили четверту нитку нового магістрального водогону. Протяжність трубопроводу – 26 км.
«Разом усі ділянки здатні перекачувати 400 тис кубічних метрів води на добу з Інгульця до Південного водосховища. І забезпечувати безперебійною послугою оселі місцевих мешканців. Стало працює ділянка водогону у Нікопольському районі. Громади Нікополя, Марганця, Червоногригорівки та Покрова вже отримують Дніпрову воду», – наголосив Юрій Яндульський.
Через підвищення температури повітря зросло споживання електроенергії. Енергетики закликають ощадливо використовувати електрику протягом всієї доби. А особливо – в години максимального навантаження вранці та ввечері.
Раніше “Особи” також сповіщали: Комунальники Кривого Рогу замовили газову котельню за 98 млн.



















