Новини

З ремонту вийшов атомний блок на 1 ГВт, це дозволить уникнути відключень – Міненерго

23 серпня атомний енергоблок на 1 ГВт підключено до енергосистеми України після дострокового планового ремонту.

195Переглядів

Сьогодні атомний енергоблок на 1 ГВт підключено до енергосистеми України після дострокового планового ремонту.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

“До енергосистеми було підключено атомний блок, який додасть 1000 МВт потужності та стабільності енергосистемі і дозволить не застосовувати обмеження енергопостачання для споживачів”, – йдеться в повідомленні.

“Його підключення допоможе збалансувати енергосистему країни та уникнути обмежень електроенергії”, — міністр енергетики Герман Галущенко.

Графіки відключення світла, які були особливо жорсткими через спеку, вдалося пом’якшити наприкінці липня після виходу з ремонту двох атомних енергоблоків.

Нещодавно через зростання спеки обмеження для побутових споживачів почали застосовувати знову, бо в Україну повернулася спека. З 23 серпня споживання електроенергії почало знижуватися.

Раніше “Особи” також сповіщали: Підключили один енергоблок АЕС, тому електроенергії буде більше.

Залишити відповідь