АфішаНовини

Фотовиставка у Дніпрі “Крим очима громадянських журналістів: 10 років у неволі”

Виставку про репресії окупантів у Криму вже презентували у кількох містах України. На черзі - Дніпро.

592Переглядів

27 серпня у центрі Дніпра правозахисники облаштують одноденну вуличну фотовиставку «Крим очима громадянських журналістів: 10 років у неволі» та запропонують написати листи політичним в’язням.

Про це йдеться у пресрелізі організаторів, який отримала редакція видання “Особи”.

На площі перед ТК «Пасаж» (простір між вул. Центральна та проспектом Дмитра Яворницького) на один день з’явиться великий герб кримських татар «тамга», викладений з 48 фотографій. Майже 100 квадратних метрів фотодоказів знущань російських окупантів над кримськотатарським народом були зроблені громадянськими журналістами, які ризикуючи своїм життям, фіксували арешти, обшуки, судові розправи у різні періоди після незаконної анексії півострова.

О 12:00, біля фотовиставки, відбудеться брифінг, на якому буде розказано про ідею фотовиставки, злочини російських окупантів у Криму проти активної частини громадськості, становище кримських політичних в’язнів та їхніх родин.

Спікери брифінгу:

  • Вікторія Нестеренко, правозахисниця, менеджерка проєктів Центру прав людини ZMINA;
  • Ольга Куришко, Заступниця Постійної Представниці Президента України в Автономній Республіці Крим;
  • Катерина Єсипенко, дружина політувʼязненого журналіста Владислава Єсипенка.

Окрім експозиції фотовиставки працюватиме інформаційний намет. У ньому дніпряни та гості міста зможуть отримати інформацію про подію, а також активісти пропонуватимуть написати листи політичним в’язням у межах акції підтримки «Листи до вільного Криму».

Фотовиставка «Крим очима громадянських журналістів: 10 років у неволі» експонується у п’яти обласних центрах – Одесі, Івано-Франківську, Львові, Хмельницькому та Дніпрі. Організатор фотовиставки – Центр прав людини ZMINA за підтримки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Раніше “Особи” також сповіщали: Фільм, що показує, чому з росіянами не можна домовлятися: режисерка «Мирних людей» їде у Дніпро.

Залишити відповідь