Новини

Тенісист із Дніпра виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи U11

У Франції відбувся Чемпіонат Європи з настільного тенісу серед мінікадетів U11.

273Переглядів

Неофіційний чемпіонат Європи для гравців віком 11 і 13 років – Мінічампс – проходив 23-25 серпня у Стразбурзі (Франція).  У чемпіонаті взяв участь спортсмен із Дніпра Марк Вороной. Він виборов “бронзу” та пробився у чвертьфінал змагань.

Про це інформує  відділення НОК  України у Дніпропетровській області.

“Вперше в історії (чемпіонат проводиться вже 18-й раз!) у чвертьфінал змагань вийшли одразу троє українців. Але лише Марк Вороной зумів пробитися у півфінал. Який, нажаль, програв. Але у грі за третє місце виграв таку бажану медаль”, — йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: Хто зі спортсменів Дніпропетровщини представлятиме Україну на Паралімпіаді в Парижі.

Залишити відповідь