Новини

Плавець із Дніпра виборов “золото” Чемпіонату Європи та став “найкращим спортсменом місяця”

Плавець із Дніпра Олександр Желтяков став “Найкращим спортсменом червня 2024 року”.

211Переглядів

Спортсмен привіз “золото” Чемпіонату Європи з плавання у Белграді та “бронзу” у комбінованій естафеті. Йому вручили плакетку та спеціальну статуетку.

Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області.

“Нагороди отримали спортсмени, які протягом квітня-серпня 2024 року стали переможцями Олімпійських ігор-2024, чемпіонатів світу та Європи у різних видах спорту та відповідно до рішення Експертної комісії НОК України стали лауреатами конкурсу «Найкращий спортсмен місяця»”, — йдеться у повідомленні.

За гарні результати виступів на чемпіонаті Європи Олександр Желтяков отримав відзнаки НОК України – плакетку та спеціальну статуетку.

Раніше “Особи” також писали: Хто зі спортсменів Дніпропетровщини представлятиме Україну на Паралімпіаді в Парижі.

Залишити відповідь