Ввечері та після опівночі російські війська били по Нікополю. Скерували дрон-камікадзе. Двічі застосували важку артилерію. Головне – минулося без жертв і постраждалих.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Атаки на Нікополь поновили й з самого ранку. Знову – БпЛА. Наслідки з’ясовуються.
Перед тим ворог обстрілював й інші громади Нікопольщини. Так, вдень 1 вересня окупанти атакували Марганець. Там внаслідок артилерійських обстрілів травми отримало подружжя – жінка та чоловік 1966 року народження. Їм надали медичну допомогу. Пошкоджено дахи та стіни приватних будинків, господарські споруди, автомобілі. Також під ударами ствольної артилерії перебували ще два села Нікопольського району.
Протягом дня 1 вересня страждали від обстрілів Марганецька, Червоногригорівська і Покровська громади. На цих територіях Нікопольщини протягом дня зосередили свої атаки російські війська. Гатили з артилерії, застосували дрон-камікадзе.
Потрощені шість приватних будинків, півдесятка господарських споруд, автівка. Пошкоджені газогін й електромережі. Через пожежу вигоріло 2,5 га сухої трави. Рятувальники приборкали вогонь.
На місцях продовжують працювати правоохоронці – встановлюють остаточні наслідки російських ударів та збирають докази злочинів, вчинені окупантами.
Ввечері 31 серпня ворог поцілив по приватному сектору Нікополя. Внаслідок обстрілу постраждали 66-річний чоловік та 72-річна жінка. Через атаку росіян пошкоджено приватні будинки, господарські споруди, паркани.
В ніч на 1 вересня обстріл міста повторився. Руйнувань зазнало промислове підприємство та автозаправка.
У ніч на понеділок, 2 вересня, росіяни атакували Україну крилатими та балістичними ракетами. Під ударом був насамперед Київ.
За повідомленням ДСНС столиці, у Святошинському районі внаслідок падіння уламків ракети сталось загоряння 4 автомобілів, пожежу ліквідовано. За іншою адресою горить двоповерхова будівля складського приміщення. Рятувальники ліквідовують займання на площі 700 кв. м. Крім того, вогнеборці ліквідували загоряння біля входу однієї зі станцій метро, на площі 20 кв.м. Горів пункт приймання вторсировини.
Голосіївський район: сталось влучання уламків ракети в корпус котельні одного із закладів освіти. Пожежу на площі 6 кв. м ліквідовано.
У Шевченківському районі надзвичайники ліквідували загоряння на площі 400 кв. м. Триває розбір конструкцій.
Інформація щодо потерпілих там ще уточнюється.
Також під ударами російських ракет протягом дня та ввечері 1 вересня перебували Харків та Суми. У Сумах внаслідок влучання у дитячий лікувальний заклад є двоє поранених дітей.
1 вересня окупанти завдали близько 10 ударів по цивільній інфраструктурі Харкова. Щонайменше 25 людей постраждали, зокрема двоє медиків. Двоє поранених у тяжкому стані, серед них — лікар.
Серед пошкоджень — відділення «Нової пошти», магазини, спортивний комплекс, торговельний центр, автомобілі.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 2 вересня у російські окупанти завдали ракетного удару по Київщині, Сумщині та Харківщині, застосувавши балістичні, крилаті та зенітні керовані ракети, також атакували ударними БпЛА типу «Shahed» з південного напрямку.
Загалом ворог використав 58 повітряних цілей – 35 ракет різних типів та 23 ударних БпЛА.
В результаті бойової роботи підрозділами зенітних ракетних військ, засобами радіоелекторонної боротьби Повітряних Сил а також розрахунками мобільних вогневих груп збито:
- 9 балістичних ракет «Іскандер-М»/KN-23;
- 13 крилатих ракет Х-101;
- 20 ударних БпЛА «Shahed-131/136».
Крім того, внаслідок активної протидії Сил оборони України, одна крилата ракета Х-101 та три ударні БпЛА не досягли своїх цілей і були локаційно втрачені. Інформація уточнюється.
Бойова робота велась у Київській, Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Миколаївській та Запорізькій областях.
Раніше “Особи” інформували: У Дніпрі у сквері Героїв відкрили алею зі світлинами полеглих бійців.



















