Новини

Двох посадовців з Дніпра судитимуть за розтрату у понад пів мільйона гривень

До суду скерували обвинувальний акт щодо двох посадовців Дніпровського квартирно-експлуатаційного управління за фактом розтрати майна за ч. 4 ст. 191 ККУ.

355Переглядів

За даними слідства, у період з квітня по травень 2023 року обвинувачені, бувши уповноваженими службовими особами КЕУ, здійснили розтрату чужого майна.

Про це  повідомила спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.

Згідно з договором були придбані меблі за завищеною ціною у порівнянні із середньоринковою ціною на такий товар. Внаслідок чого завдано збитків державі понад 550 000 гривень.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.

Раніше “Особи” також писали: СБУ затримала ділків, які влаштували схему вивозу ухилянтів з Дніпропетровської області до Молдови.

Залишити відповідь