За даними слідства, у період з квітня по травень 2023 року обвинувачені, бувши уповноваженими службовими особами КЕУ, здійснили розтрату чужого майна.
Про це повідомила спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
Згідно з договором були придбані меблі за завищеною ціною у порівнянні із середньоринковою ціною на такий товар. Внаслідок чого завдано збитків державі понад 550 000 гривень.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.
Раніше “Особи” також писали: СБУ затримала ділків, які влаштували схему вивозу ухилянтів з Дніпропетровської області до Молдови.





















