Представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців планують втілити на Дніпропетровщини декілька проектів, які допоможуть людям утеплитися взимку.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
Партнери хочуть надавати матеріали для утеплення: спеціальна клейка стрічка для ущільнення вікон і тепловідбиваючі екрани. У місцях тимчасового проживання ВПО також планують замінювати вікна, видавати обігрівачі. У комунальних гуртожитках будуть ставити нові склопакети. Наразі визначаються з об’єктами і списками тих, хто зможе отримати допомогу.
Крім того, партнери збирають заявки на потреби області у генераторах і зарядних станціях.
Спільно з Мінреінтеграції і Мінсоцполітики організація проводитиме виплату матеріальної допомоги мешканцям прифронтових територій. На родину – 21 тис грн. Гроші можна буде витратити на купівлю твердого палива для підготовки до холодної пори року.
«Всі ми розуміємо, що зима буде не простою. Особливо для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Маємо подбати про них. Співпрацю налагодили з УВКБ ООН. Це вже наші добрі друзі. Зможемо підтримати людей Нікопольщини, мешканців комунальних гуртожитків у громадах, переселенців», – наголосила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.
Раніше “Особи” також писали: “До Дніпра прибули представники Консультативної місії ЄС з реформування цивільної безпеки України”.



















