Новини

Четверо боксерів з Дніпропетровщини стали призерами Чемпіонату Азії серед юніорів

Чемпіонат Азії серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорів з боксу проходив у Аль-Айн Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати) з 1 по 10 вересня.

478Переглядів

 В змаганнях брали участь понад 460 учасників з 26 країн світу.

Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Ксенія Коцогуб (вагова категорія 64 кг) у фіналі перемогла представницю Казахстану та стала чемпіонкою змагань!

Богдан Смоляк (49 кг) поступився представнику Ірану та став срібним призером змагань.

Бронзовими призерами стали:

Ася Ткаченко (52 кг) та Данило Стрігунов (70 кг).

Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області привітала спортсменів та тренерів, а також керівництво обласної федерації боксу з чудовими результатами.

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 18 медалей на Паралімпіаді-2024: хто став чемпіоном.

Залишити відповідь