Шеліхов незаконно залишив територію України, перепливши річку Тису. Перед втечею футболіст тренувався, плаваючи з ластами.
Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Sport-express.ua.
Шеліхов відмовився коментувати інформацію про перетин кордону, уникнувши прямих відповідей на запитання журналістів, і згодом завершив розмову.
За свою кар’єру також грав за «Волинь», «Миколаїв», «ВПК-Агро», «Вікторію» «Суми», а також мав досвід виступів за білоруські клуби «Луч» та «Іслоч».
Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсменка з Кривого Рогу стала призеркою чемпіонату світу з сумо.



















