Новини

У Кривому Розі рідні загиблих військових звернулися до влади щодо Меморіалу: що вимагають

У Кривому Розі родини загиблих військових звернулися до влади України.

404Переглядів

15 вересня вони зібралися у секторі Почесних поховань Центрального кладовища Кривого Рогу та виставили ряд прохань до державної влади.

Про це повідомляє “Перший криворізкий”.

“Вони звертаються до Президента України, Міністерства у справах ветеранів України, начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака та начальника Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка з проханням взяти під особистий контроль ситуацію з Меморіальним комплексом і вплинути на Криворізьку міську раду та департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема рідні загиблих військових висунули такі вимоги:

  • До завершення будівництва Меморіального комплексу здійснювати належний благоустрій Сектору почесних поховань: прибирання, підсипку території дрібною фракцією щебеню для покращення доступу до безпосередньо місця поховання людям з обмеженими можливостями.
  • Установити при вході у Сектор алфавітний покажчик поховань загиблих з зазначенням ділянки, ряду та номера могили, а також схематичне зображення всього Сектора.
  • Оголосити відкритий конкурс на найкращий ескіз намогильного пам’ятника та скульптури з залученням фахівців України та з-за кордону.
  • Внести корективи до проєктної документації з урахуванням абсолютно чіткого збігу фактичного розташування могили з розміщенням на ній, після зведення Меморіального комплексу, намогильного пам’ятника, таким чином, щоб облаштування могил здійснювалося не рівними геометричними лініями, а відповідало фактичному розташуванню могили.
  • Створити групу з відповідальних осіб виконкому Криворізької міської ради, забудовника, проєктувальника для комунікації з представниками родин загиблих Героїв, що поховані на Секторі почесних поховань (де планується зведення Меморіального комплексу).

Раніше “Особи” також писали: “У центрі Дніпра через провалля асфальту, мешканці залишилися без води”.

Залишити відповідь