Новини

У Дніпрі суд вирішив стягнути з РФ понад 4 млн грн на користь власника знищеної через обстріл ветклініки

У Дніпрі власник знищеної ракетним ударом ветклініки зможе отримати понад 4 млн грн від РФ.

457Переглядів

Амур-Нижньодніпровським районним судом було ухвалено рішення про стягнення коштів з РФ власнику ветклініки, яку було зруйновано через ракетний удар.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє “Суспільне”.

“Ухвалено стягнути з Російської Федерації на користь власника завдану шкоду у розмірі 4 млн 662 тис. 968 грн. В подальшому рішення необхідно буде внести до Міжнародного реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України через “Дію”, — розповів адвокат Артем Лучко.

Він додав, що у квітні 2024 року запрацював Міжнародний реєстр збитків, завданих збройною агресією РФ проти України, який створений за ініціативи Європейського Союзу. Дніпровська міськрада почала звертатися до судів, аби отримати судові рішення про стягнення грошової компенсації за завдані збитки з держави-агресорки.

“Цей міжнародний реєстр у подальшому служитиме основою для відшкодування завданих збитків або за рахунок репарацій РФ, або заарештованих активів чи допомоги від країн-донорів. Активно почали подавати відповідні позови, отримуючи рішення господарських судів. До відповідної роботи долучилася група адвокатів. Нині маємо вже п’ять справ, які слухаються у районних судах”, — сказав Артем Лучко.

Потерпілі від збройної агресії РФ жителі Дніпра для отримання правової допомоги можуть звертатися за консультацією до районних адміністрацій міста та департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради: за електронною поштою pravo@dniprorada.gov.ua або телефоном (056) 745 74 44.

Раніше “Особи” також писали: “Жителя Дніпра, що коригував удари по місту, помістили до психіатричної лікарні”.

1 коментар

Залишити відповідь