Новини

Спортсмени з Дніпра вибороли медалі на Чемпіонаті з дзюдо серед молоді

Четверо спортсменів з Дніпра посіли призові місця на Чемпіонат України з дзюдо.

379Переглядів

Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років проходив у Вінниці з 11 по 12 вересня. Вихованці Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6 вибороли чотири медалі.

Про це повідомили у Дніпровській міській раді.

Результати спортсменів:

  • 1 місце — Кім Сергій, вагова категорія 60 кг;
  • 2 місце — Клепінін Олександр, вагова категорія 66 кг;
  • 2 місце — Фесенко Олег, вагова категорія +100 кг;
  • 3 місце — Толмачова Юлія, вагова категорія 78 кг.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині вручили стипендію відмінникам серед сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування”.

Залишити відповідь