Новини

За тиждень померли п’ятеро людей. На Дніпропетровщині збільшилася кількість випадків COVID-19

Впродовж минулого тижня на Дніпропетровщині зафіксували понад 7,3 тисячі випадків захворювання на ГРВІ.

Woman in protective suit hold test tube with positive result infected with coronavirus COVID - 19. Photo Illustration.
248Переглядів

З 6 по 12 вересня захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) знаходилась на міжсезонному рівні.

Про це повідомили на сайті обласного центру контролю та профілактики хвороб.

За тиждень зареєстровано 7365 випадків, що на 21,7% менше, ніж минулого тижня. З-поміж хворих — майже 42,2% дітей. До закладів охорони здоров’я ушпиталили 386 пацієнтів, зокрема 184 дитини.

Також за тиждень зафіксували 1126 випадків захворювання на COVID-19. З них 19,2% — діти. Порівняно з попереднім тижнем захворюваність зросла на 21,6%. На стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом перебували — 128 людей. Від хвороби померли п’ять пацієнтів.

Раніше “Особи” також сповіщали: В Україні зростає кількість хворих на COVID-19: симптоми захворювання новим штамом FLiRT.

Залишити відповідь