Злочин стався 2 вересня наа одному з вокзалів Дніпра. Двоє чоловіків напали на потерпілого, вдарили його по обличчю й відібрали сумку з речами. Одного з підозрюваних правоохоронці затримали того ж дня.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Ще один чоловік після пограбування втік й переховувався від поліцейських на Полтавщині. Правоохоронці розшукали його і затримали на Полтавщині. Грабіжником виявився 24-річний чоловік. Йому загрожує до 10 років за ґратами.
“26 вересня слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Триває досудове розслідування”, – повідомили в поліції.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі виявили та вилучили психотропів на понад 600 тис. грн”.



















