Новини

Соцпрацівникам Дніпропетровщини передали майже 100 планшетів

Соціальні працівники Дніпропетровщини отримали майже 100 планшетів від міжнародних партнерів.

252Переглядів

Планшети необхідні соціальним працівникам для роботи на виїздах до підопічних в громадах. Там проводять скринінг їхніх потреб. На місці отримані дані вносять до Соціального порталу Мінсоцполітики. Оформлюватимуть потрібні заяви. Там їх зможуть переглянути відповідальні фахівці та одразу скласти план допомоги.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

Гаджети регіону передали міжнародні партнери.

“Раніше під час візиту до підопічних соцпрацівники заповнювали паперові документи. Потім, повернувшись до офісу, переносили це все на комп’ютер. Тепер зможуть одразу додавати дані до електронної системи. На екрані планшета заявник зможе поставити й підпис. Це зручно та значно економить час. А отже й підтримку людина зможе отримати швидше”, – зазначила директорка департаменту соцзахисту населення ОВА Олена Кришень.

Планшети надійдуть у всі райони області. Гаджети регіону передали міжнародні партнери. Проєкт втілили за Програмою розвитку ООН коштом уряду Японії.

Раніше “Особи” також писали: Дніпро отримав чергову партію генераторів від Японії.

Залишити відповідь