Перевірити, як це працює, у перший же день прийшли понад сто людей.
Про це інформує ДніпроОВА.
Стежка ментального здоров’я знаходиться у Самарському районі Дніпра.
Організатор заходу Євгеній Таранцов каже: облаштування стежки ментального здоров’я – ініціатива Дніпропетровської ОВА. Реалізували її за програмою Олени Зеленської «Ти як?»
“Проєкт важливий, особливо, під час великої війни. Через втрати та страх ворожих атак стрес став буденністю для більшості людей. Як наслідок – виникають проблеми не тільки з фізичним здоров’ям, а й метальним. Ігнорувати такі сигнали не можна”, – зазначив Таранцов.
Стежку створили саме для того, аби привчити мешканців регіону дбати про себе. На її маршруті розміщено п’ять інформаційних стендів. Кожен з порадами та вправами, які допоможуть заспокоїтися. Аби скористатися простими секретами здоров’я могли всі, надписи продублювали шрифтом Брайля.
Ефективність доріжки перевірили на собі учасники, що прийшли на відкриття. Під керівництвом професійного інструктора зробили розминку, а після – рушили. Вже на фінішній прямій долучилися до дихальних практик, що сприяють розслабленню.
Проводили на заході також майстер-класи з ароматерапії та скандинавської ходьби. Представники ж обласної організації Товариства Червоного Хреста України знайомили присутніх із техніками надання домедичної допомоги.
Організували тут і музичну зону. На ній лунали звуки бандури. Долучили до активностей і дітей. Для них працювали кілька інтерактивних зон.
Присутні складали «хмару емоцій». На листку перелічували переживання, які хвилюють.
Раніше “Особи” також повідомляли: “У Кривому Розі відкрили Центр життєстійкості: яку допомогу можна отримати”.
























1 коментар